Kurumsal Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

kurumsal güneş enerji hizmetleri

Keşif

Kurumsal güneş enerji hizmetleri firmamız tarafından en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Bir projenin ilerleyebilmesi için pek çok faktörün önceden göz önüne alınması gerekir. Solar Enerji Mersin olarak projeniz için önemli olan teknik detayları sizin için analiz ediyoruz. Amacımız; projenizin fizibilitesini yapabilmeniz için gerekli olan bilgileri size doğru ve hızlı olarak ulaştırmak ve şirketinizin değerli zaman veya kaynaklarının boşa harcanmamasını sağlamaktır.Sistemin planlanan lokasyonunu ziyaret ederek inceliyoruz. Size mevcut elektrik sistemi hakkında bilgi veriyor ve sistemin şebekeye bağlanması gibi, sistem için kritik olabilecek faktörleri inceleyerek sizi bilgilendiriyoruz. Opsiyonel olarak talep edilmesi durumunda, projenin amacına ulaşabilmesi için uygun olabilecek ekipman alternatiflerini ve özelliklerini ana hatlarıyla sunuyoruz. Keşif çalışmasının sonucu olarak elinizde projenin doğru olarak tasarlanmasında önemli olan tüm bilgiler bulunacaktır. Gerekli olan durumlarda projenin farklı konfigürasyonlarda uygulanabilirliği de değerlendirilecektir.

kurumsal güneş enerji hizmetleri

Sistem Tasarım ve Mühendislik

Başarılı bir güneş enerjisi sistemi projesinin ilk adımı dikkatlice yapılmış bir tasarımdır. Size uygulanmaya hazır proje planlarını, bütçeniz dahilinde ve zamanında sunuyoruz. Projelerinizde yapacağımız işbirliğinde kaliteyi baştan ön planda tutarak size zaman ve  para tasarrufu sağlıyoruz. Yine bizden talep edebileceğiniz “denetleme hizmetleri” ile müşterilerinize kalite garantisi verebilir ve sistemin hedeflediğiniz enerjiyi ürettiğinden emin olabilirsiniz.

kurumsal güneş enerji hizmetleri

Sistem Performans Takibi

Performans Doğrulanması sürecinde sistem devreye alınmadan önce incelenir ve sistemin operasyonel özellikleri hedeflenen sonuçlarla karşılaştırılır. Sistem üretiminin doğrulanması için sistem çıkışı ölçülerek değerler raporlanır. Performans Doğrulanması sistemin incelenmesi olarak ta düşünülebilir çünkü ekibimiz tarafından herhangi bir operasyonel prosedür gerçekleştirilmeyecektir. Müşterileriniz kurmuş olduğunuz güneş enerjisi sisteminden en iyi  performansı bekler. Sistemi devreye almadan önce sistem performansınızı ölçüyor ve raporluyoruz. Gerçekleştirilen projenin hedeflenen değerlere ulaştığını müşterilerinize raporlayarak yapılan işin kalitesini gösterebilir, güvenilirliğinizi pekiştirerek müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

kurumsal güneş enerji hizmetleri

Servis ve Bakım

Güneş enerjisi sisteminin uzun dönemler boyunca performansının aynı kalması için tam ve noksansız olarak bakım görmesi çok önemlidir. Kesintisiz destek, önleyici bakımlar ve gerektiği zamanlarda reaktif bakımlar sistemin güvenilirliği için kritik önemdedir. Proje lokasyonunda bakım, uzaktan analiz ve sistem sorumlularının eğitilmesi de dahil olmak üzere pek çok hizmet sunuyoruz. Güneş enerjisi sistemlerinin bakımı; panellerin temizlenmesi ve akülü sistemlerde akülerin suyunun kontrol edilmesi gibi basit işlemlerin yanı sıra, invertörün doğru çalışıp çalışmadığının anlaşılabilmesi için düzenli aralıklarla sistem performansı ile ilgili hesaplamaların yapılması veya panellerin herhangi birinin değiştirilmesine ihtiyaç olup olmadığının tespit edilmesi gibi karmaşık işlemleri de içerir.Mersin ve çevresinde gerçekleştirdiğiniz projelerde müşterilerinizin sistemleri ile ilgili karşılaştıkları sorunları sizler için yerinde inceliyor ve size durumu raporluyoruz. Sizden talep edilen ancak mesafe ve maliyet nedeni ile hizmet vermenizin zor olduğu Mersin ve çevresindeki lokasyonlarda size teknik destek veriyoruz.

Kurumsal güneş enerji hizmetleri için lütfen bilgi alınız.