Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Solar Enerji Mersin bir Ceren Mühendislik kuruluşudur. Ceren Mühendislik Mersin’de ilk solar panel uygulaması yapan firmadır. 17 yıldır müşterilerini memnun eden sayısız proje gerçekleştirmiştir. Yoluna, sürdürülebilir bir Türkiye ve Dünya için yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan teknolojiler tasarlayıp, uygulayarak devam etmektedir. Mersin ve Türkiyenin farklı yerlerinde hibrit sistemler, on-grid sistemler, off-grid sistemler, servis, bakım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Solar panel dizayn ve devreye alma hizmetleri yanında; su ısıtma sistemleri, hibrit ısıtma-soğutma sistemlerinin de size özel projelerini dizayn ederek devreye almaktayız. Ceren Mühendislik firması dünyadaki ilk tanksız güneş enerjisi ile su ısıtma sistemlerinin patentli tasarımcısı olma gururunu taşımaktadır.

Solar Enerji Mersin olarak; solar elektrik üretimi, solar ısıtma-soğutma destek sistemleri, solar temelli ürün satışı, size özel solar temelli proje tasarımı gibi hizmetleri sunmaktadır.

Birbirinden farklı dinamikleri olan, aynı zamanda entegre olarak da değer yaratan bu faaliyetlerimizi, verimli ve esnek bir portföy stratejisini esas alarak ve operasyonel mükemmellik odaklı yürütüyoruz.  

Referanslar.